adobestock 45963313
PolecaneSport

Odkryj ekscytujący świat narciarstwa we włoskich Alpach z polską szkołą narciarską i snowboardową

Włochy to idealny kraj do tego, aby pojechać tam na narty. Świetnie przygotowana infrastruktura, dobre trasy narciarskie, piękne widoki i łatwy dojazd z Polski sprawiają, że to jeden z najpopularniejszych miejsc zimowego wypoczynku.

3 niezwykłe miejsca, gdzie warto szkolić się na nartach we Włoszech

Jeden z najbardziej wyjątkowych regionów Włoch, jeśli chodzi o jazdę na nartach to Folgarida Marilleva. To prawdziwy raj dla narciarzy, oferujący ponad 60 km tras narciarskich, 25 wyciągów i 36 odcinków. Dodatkową atrakcję jest to, że do Folgarida można łatwo dotrzeć pociągiem Dolomiti Express, podziwiając przy okazji malownicze widoki wzdłuż doliny Val di Sol. Na fanów zimowego szaleństwa czeka tam 150 km tras narciarskich, a także wiele miejsc idealnych do jazdy na snowboardzie czy freestylu. Drugie miejsce warte polecenia to Madonna di Campiglio, ze świetnie przygotowanymi trasami narciarskimi i nowoczesnymi wyciągami. Chociaż dobrze odnajdą się tam uczestnicy polskiej szkoły narciarskiej, to Madonna di Campiglio oferuje też wiele trudniejszych stoków dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Kolejne miejsce chętnie wybierane przez polskich narciarzy we Włoszech to Passo Tonale, wielokrotnie nagradzany ośrodek sportów zimowych leżący wśród otaczających przełęcz rozległych stoków, blisko Ponte di Legno i lodowca Presena. Dużą zaletą Passo jest to, że dzięki temu, że miejsce znajduje się na dużej wysokości, to występuje tam stała, naturalna pokrywa śnieżna, ośrodek może więc być odwiedzany także wiosną.

Przygotuj się na szkolenie z Polakami we włoskich górach!

Wszystkie wymienione wyżej ośrodki łączy jedno. Znajduje się tam polska szkoła narciarska.  Licencjonowana szkoła narciarska Zgorky.pl i jej instruktorzy narciarstwa z międzynarodowymi uprawnieniami SITN PZN pomogą opanować niezbędne umiejętności do samodzielnej jazdy na nartach. Szkolenie grupowe trwają przez 6 dni od niedzieli do piątku. Istnieje też możliwość wykupienia zajęć indywidualnych z instruktorem.

Przenieś swoje umiejętności narciarskie na wyższy poziom z Polską szkołą narciarską Rossignol Academy!

Polska szkoła narciarska i snowboardowa we Włoszech to świetny wybór dzięki kadrze polskich instruktorów na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Oferta polskiej szkoły narciarskiej to różnorodność stoków, elastyczność jeśli chodzi o godziny szkoleń narciarskich czy odpowiedni podział na grupy na podstawie dokładnych ankiet oraz weryfikacji w pierwszym dniu szkoleniowym. Szczegóły można znaleźć na stronie https://zgorky.pl

Podobne Tematy

Odgrzybianie organizmu – jak osiągnąć efektywność w leczeniu?

Redakcja PortalwSieci.pl

Czego można nauczyć się na obozach młodzieżowych

Redakcja PortalwSieci.pl

Nowoczesne drony Parrot Anafi. Sprawdź, co potrafią

Redakcja PortalwSieci.pl

Dodaj Komentarz