w ,

Nowoczesne drony Parrot Anafi. Sprawdź, co potrafią

Drony dostępne na rynku są wyposażane w coraz to więcej przydatnych funkcji i nowoczesnych technologii. Pod tym względem wyróżniającymi się urządzeniami się drony Parrot Anafi. To sprzęt idealny dla profesjonalistów i służb, stworzony i dostosowany do wymogów służb bezpieczeństwa publicznego, agencji rządowych i wojska USA. Sprawdź, co potrafią drony, które przeszły kompleksowe testy weryfikacji bezpieczeństwa cybernetycznego i uzyskały autoryzację Amerykańskiego Departamentu Obrony Narodowej.

Dron Parrot Anafi – idealny dla profesjonalistów

Parrot Anafi USA to specjalistyczny dron, który powstał z myślą o profesjonalnym użytku w przemyśle, służbach ratowniczych i mundurowych. Jego niewątpliwą zaletą jest niewielka waga – do kilograma, która jednocześnie nie oznacza, że jakiekolwiek funkcjonalności są w nim niedostępne lub ograniczone. Parrot Anafi może być wykorzystywany w trudnych warunkach, jest wyposażony w kamery termowizyjną, szerokokątną oraz telekamerę, a także – jako pierwszy w swojej klasie – nagrywa obraz w jakości 4K KDR i posiada aż 32-krotny zoom. Wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych sprzęt zapewnia czas pracy do 32 minut i ma klasę szczelności IP53. Dostępny jest w dwóch wersjach – cywilnej i rządowej, a do sprzętu została stworzona także darmowa aplikacja, która współpracuje z urządzeniami na Androidzie i iOS. Taki sprzęt jest dostępny także w Polsce. Jego wszystkie zalety oraz pełną specyfikację poznasz na stronie enterprise.dilectro.pl.

Roboczy dron Parrot Anafi AI na 4G

Parrot Anafi AI to pierwszy dron, który wykorzystuje sieć 4G jako główne łącze drona z pilotem. Może też wykorzystywać połączenie Wi-Fi. Dzięki takiemu rozwiązaniu skutecznie likwiduje ograniczenia transmisji i można nim sterować nawet poza zasięgiem wzroku, jednocześnie mając połączenie z urządzeniem, gdy znajduje się za drzewami lub budynkami. Dodatkowo posiada system unikania przeszkód, który wykorzystuje kamery stetoskopowe znajdujące się po obu stronach aparatu, aby wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach i skutecznie je omijać.

Wykorzystanie 4G nie oznacza ograniczenia bezpieczeństwa jego używania. W dronie Parrot Anafi AI wykorzystano WISeKey Secure Element, który szyfruje połączenie między smartfonem i dronem. Dzięki temu Twoje dane są chronione, a jednym kliknięciem możesz zdecydować, które dane przechowujesz, a które chcesz usunąć. Te nowoczesne drony wyposażone są także w kamerę z czujnikiem 48 MP ½” Quad Bayer i obiektyw 24 mm ze stałą przysłoną f2.0 oraz 73-stopniowym polem widzenia. To wszystko przymocowane jest do gimbala z 3 osiami mechanicznymi i 3 elektronicznymi. Ogromną zaletą tego modelu jest także wygoda używania. Dron waży niespełna 900 g. I po złożeniu ma wymiary 30,4 x 14 x 11,8 cm. Może latać z maksymalną prędkością 16 m/s i wytrzymuje podmuchy wiatru do 13 m/s.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Napisane przez Redakcja PortalwSieci.pl

    Szukasz kompleksowego portalu internetowego, który zaspokoi wszystkie twoje potrzeby? Nie szukaj dalej niż Portal w Sieci! Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe. Portal w Sieci to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

    Odkryj ekscytujący świat narciarstwa we włoskich Alpach z polską szkołą narciarską i snowboardową

    Domy z bali drewnianych – czym się wyróżniają?