screenshot 791
Muzyka

10 najlepszych piosenek tanecznych na twoje wesele

Zobacz 10 najlepszych piosenek na twojej wesele. Zadał pytanie, teraz czas na planowanie. Z blisko 40 proc zaręczyny wydarzy się za dwa i pół miesiąca między Świętem Dziękczynienia a Walentynkami, wg Drut ślubny wielu z Was próbuje zaplanować idealny Wielki Dzień.

Nie będziesz chciał pominąć żadnego szczegółu. Ale bądźmy szczerzy: ślub to naprawdę wielka impreza. A co jest ważniejsze na imprezie niż muzyka? Sprawienie, by ten dzień był niezapomniany dla gości, oznacza pomoc DJ-owi w wybraniu playlisty, która utrzyma ich na nogach przez całą noc.

„Celem jest utrzymanie pełnego parkietu, a jednocześnie sprawienie, by wszyscy w pomieszczeniu czuli się, jakby DJ grał tylko dla nich” — mówi profesjonalny DJ Tony Mancuso Cześć Giggles. „Mój pierwszy zestaw taneczny jest zawsze wypełniony czymś dla każdego. To sprawia, że ​​wszyscy czują się zaangażowani, a kiedy tańczą, nie chcą przestać. Potem, gdy zapada noc, możesz dorzucić kilka piosenek, które naprawdę wzmocnią energię i przeniosą imprezę na wyższy poziom” — radzi Mancuso.

10 najlepszych piosenek tanecznych na twoje wesele

Udaliśmy się do profesjonalistów na Florydzie iw Nowym Jorku Platynowa rozrywka aby znaleźć 10 najlepszych utworów, które Twój DJ powinien wydać w 2023 roku.

10 najlepszych piosenek tanecznych na twoje wesele

Beyonce – Zakuj to

Chociaż „Break My Soul” mógł być pierwszym singlem z tego najnowszego Królowa Bej album „Cuff It” jest wielkim hitem i gwarantuje, że będzie przyszłym klasykiem na parkietach tanecznych przez wiele lat. „Jest nowoczesny, ale ma w sobie coś z przeszłości. Tak jak Diana Ross’ „Upside Down” to Disco Pop w najlepszym wydaniu – mówi Mancuso.

David Guetta i Bebe Rexha – Jestem dobry

David Guetta robi to znowu! „Ten utwór rozpala parkiet taneczny już od pierwszych dźwięków fortepianu”, mówi Mancuso. „Nowoczesny utwór z samplem kultowego hitu „Blue” zespołu Eiffel 65 natychmiast przywraca ludzi do znajomego miejsca, kiedy nocne kluby dominowały w weekendy i tańczyło się do białego rana. Ta piosenka jest bezpośrednia i na temat… IMPREZUJ do upadłego i nie przepraszaj!”

Ten utwór przejmie kontrolę nad 2023 rokiem, więc równie dobrze możesz go przyjąć.

Cascada – Za każdym razem, gdy się dotykamy

Wydany w 2006 roku album Rave Club Classic przywraca każdego milenialsa do czasów, kiedy życie było proste — licealne tańce i dni spędzone w centrum handlowym! „Ta piosenka zaczyna się powoli, ale wybucha pulsującym szaleństwem nostalgii i adrenaliny. Zawsze zapełnia parkiet taneczny” — potwierdza Mancuso.

Nicki Minaj – Statki kosmiczne

Nie trzeba wiele mówić o tej piosence… ponieważ tak naprawdę nigdy nie odeszła. „Myślę, że rok 2023 przywróci tę piosenkę jeszcze większą. Rok 2012 był właściwie 10 lat temu, a ten utwór był hymnem wielu 30-letnich imprez. Wspomnienia nie blakną, podobnie jak parkiet taneczny, gdy upuścisz ten pewny utwór” – mówi weselny DJ.

Icona Pop v Kool & The Gang – I Love Celebrations (Don Hector Mix)

Spójrzmy prawdzie w oczy — mashupy wciąż miażdżą parkiet, zwłaszcza te naprawdę świetne… a ten jest naprawdę świetny! “Don Hektor wziął ślubny klasyk w „Celebration” i zmiksował go z Pop Dance Anthem w „I Love It”, a połączenie jest niesamowite!”, mówi Mancuso.

„Kiedy próbujesz zjednoczyć parkiet na weselu i potrzebujesz melodii, która będzie pasować do wszystkich pokoleń… to jest to! Ciocia Sally i wujek Steve uwielbiają „Celebration”, ale twoi przyjaciele ze studiów też Ikona Pop… więc to jest home run!”, wykrzykuje Mancuso. Kolejna z piosenek na wesele.

Bad Bunny – Tití Me Preguntó

Jest powód, dla którego muzyka latynoska jest muzyką nr 1 na świecie i zły króliczek jest obecnie największy w grze. „Co najmniej 15 razy w ciągu nocy DJe dostają prośbę o Złego Króliczka w klubie, a wesela nie różnią się od siebie. Ta piosenka to czysty latynoski pop z niesławnym, szybkim, harmonijnym rapem Bad Bunny’ego w odurzającym rytmie reggaeton” – mówi Mancuso.

Lizzo – O cholernym czasie

To tworzy listę, ponieważ „to bombowy utwór i sprawia, że ​​ludzie czują się dobrze” – mówi Mancuso. „Jak wspomniałem wcześniej, w przypadku utworu „Cuff It” Beyonce rytm przypomina disco pop i wszyscy go uwielbiają. Lizzo! Gorąco polecam umieszczanie tych dwóch piosenek jeden po drugim” – sugeruje. Kolejna z piosenek na wesele.

Zobacz również: Sukces. 3 Powody, dla których sama go sabotujesz

„Innym powodem, dla którego kocham ten utwór, jest to, że jest tak elastyczny, że można go przyspieszyć do wyższych uderzeń na minutę (jak w przypadku parowania go z „Cuff It”) i jest mnóstwo świetnych remiksów, więc można go używać w zupełnie inny sposób. gorąco polecam Fioletowa dyskotekowa maszyna Remiks – dodaje.

Taylor Swift – Anti-Hero (Kungs Remix)

Nie możesz teraz uciec od tej piosenki. Możliwe, że jesteś „Swiftie” i każdy dobry fan Tay-Tay wie, że to jeden z najlepszych utworów z jej nowego albumu. „Chociaż wersja albumowa jest niesamowitą piosenką do śpiewania pod prysznicem lub w samochodzie w drodze do pracy, nie jest zbyt taneczna, ale dzięki House Music Producer Kungs, ten problem został rozwiązany”, mówi Mancuso. „Ten chwytliwy taneczny remiks sprawi, że ty i twoi goście będziecie go śpiewać, jednocześnie utrzymując pełny parkiet”.

Beata: Znaczenie imienia i cechy charakteru

An EMO mashup

Mancuso mówi, że EMO powraca! Więc powiedz swojemu DJ-owi, żeby przygotował dla Ciebie mieszankę smutnych piosenek z późnych lat 90. i wczesnych 2000. „Tylko w ciągu ostatnich 2 lat przychodzi mi na myśl co najmniej tuzin par, które chciały mieć na swoim weselu mini-zestawy charakterystyczne dla EMO. Nie tylko piosenka lub dwie, ale 15 do 30 minut EMO” – mówi Mancuso.

DJ Press Play – Czas zamknięcia

To kolejna z piosenek. Ostatni taniec zawsze zapada w pamięć, więc niech się liczy. „Zawsze pytam moje pary, jak chcą zacząć tańczyć na parkiecie i co równie ważne, jak chcą zakończyć wieczór” — mówi Mancuso. „Niektóre pary mają specjalne dla nich piosenki na zakończenie ślubu, podczas gdy inne ufają, że zagram zabawną piosenkę…. a ta piosenka jest idealna, gdy chcesz zakończyć wieczór mocnym akcentem, ale nie masz pomysłu na konkretny utwór” — wyjaśnia.

„Ta stara piosenka, którą kochasz nienawidzić lub nienawidzisz kochać, po tym otrzymuje nowy zwrot akcji DJ obrócony Semisonic’s One Hit Wonder, do certyfikowanego hitu Piano-House. Każdy, niezależnie od tego, czy się do tego przyznaje, czy nie, zna słowa, ale w miarę jak utwór się rozwija, uśmiechy się poszerzają i nie można powstrzymać się od tańca, dopóki nie zapalą się światła” — dodaje.

Podobne Tematy

U2 – wpływ na kulturę pop

Redakcja PortalwSieci.pl

Top 10 najbogatszych muzyków w Afryce

Redakcja PortalwSieci.pl

Perkusja. Jak się nauczyć na niej grać w 5 krokach?

Redakcja PortalwSieci.pl

Dodaj Komentarz