folia statyczna kabina
Dom

Folia statyczna na okna

Folia statyczna umieszczona na oknie przepuszczającym światło, a jednocześnie zapewniająca prywatność. Co więcej, sprawdza się w wielu miejscach, a jej założenie jest banalnie proste. Folia może mieć też różne wzory, które ozdobią wnętrze. To szybki i efektowny sposób na aranżację. Jeśli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie na lata lub zadaj sobie pytanie, jak ją ocenić – koniecznie przeczytaj naszą poradę.

Folia statyczna – co to jest?

Folia, którą nakleja się na szybę w celu zapewnienia prywatności, to właśnie folia statyczna. Dzięki czemu korzystasz z aplikacji. Wystarczy przykleić jej płytkę do mokrej powierzchni, a będzie na niej do momentu zerwania. czy wprowadzono wysoką funkcję czy duże nasłonecznie – folia pozostała nienaruszona.

Folia statyczna a zastosowanie w domu

W ofercie dostępne są różne rodzaje folii statycznych. Tylko, że wykorzystuję do swoich potrzeb. Każdy z nich różni się od innego, dlatego folia:
czarna – sprawdził się, jeśli zależy Ci na ochronie przed słońcem. Tego typu produkt przepuszcza ok. 25% światła, za to trwa 99% promieni UV. Oczywiście zapewnia prywatność. Chroni też przed blaskiem i sprawię, że w pomieszczeniu będzie chłodniej;

z nadrukiem – na wariant z kolorowymi lub mlecznymi wzorami. Nadruki wykonane prawidłowo dekoracyjną. Co ważne, jasny kolor przepuści więcej światła. Jednak w przypadku nadruku trzeba sprawdzić, czy wystarczająco zamaskuje wnętrze domu lub biura;

mleczne – do klasycznego typu folii. Nie wyróżnia się żadnej płci, jednak bardzo dobrze przysłania wnętrze. Wykorzystanie jak w przypadku korzystania z funkcji nie ogranicza dostępu światła. Dlatego mimo naklejenia mlecznej folii na okno, w pomieszczeniu będzie jasno.

Sklejka formatka – wszechstronny materiał do budownictwa, indywidualnych i personalizowanych projektów

Rozwiązanie nie tylko na okno

Tego typu rozwiązanie sprawdziło się w wielu miejscach. Z jakiego powodu nakleić folię statyczną na kabinę prysznica. Dzięki temu, że jest nawilżona, będzie dobrze sprawdzała się w Twojej aplikacji – zapewnij prywatność. dodatkowo można ją wykorzystać np. w ciele. Wszystkie ścianki działowe, które mają szybę, mogą zyskać dodatkową przesłonę. Możesz też okleić witrynę w pomieszczeniu.

Zobacz również: 8 Zalet i wady joggingu

Folia statyczna na okna

ciekawy pomysł zastosowanie folii są drzwi wejściowe w domach jednorodzinnych. Często mają boczne, podłużne przeszklenia osadzone w ramie. Jeśli nakleisz na nie folię, szybko zyskasz kameralną przestrzeń w holu.

jest w przypadku np. stolików kawowych. Zamontowanie na nich folii może odmienić ich wygląd. Jednak klasyczny zastosowanie do właśnie okna. Szczególne w łazienkach folia statyczna może być zachowana.

Zobacz również: Co to znaczy mieć koszmary?

Alergicy docenili również rozwiązanie. Na zasłonach, firankach, rolach czy żaluzjach zbierających się kurz, który może wywoływać zużycie. W przypadku folii nie będzie tego problemu, ai tak zapewnić prywatność.

Nowoczesne donice do twojego domu

Jaką folię statyczną?

Uniwersalny montaż jest jego urządzeniem. Bezklejowa folia statyczna przywiera do szyb przy użyciu wody. Aby proces obsługiwał, musisz mieć pod ręką: spryskiwacz z wodą, rakiel (narzędzie do dociskania), nożyk, gąbkę i wielkość. Zanim przykleisz folię, umyj okno. Następnie wykonaj kilka kroków:

1. montaż folii statycznej zacznij od spryskania szyby wodą;

2. zdejmij papier ochronny z folii;

3. przyłóż arkusz i dopasuj jego położenie;

4. wycisnąć wodę spod folii za pomoc rakla (od środka na zewnątrz);

5. zbierz nadmiar wody np. papierowym ręcznikiem;

6. przytnij folię ale zostaw szczelinę, aby nie tworzyły się pęcherzyki.

skończyłem! Tak osłonięta folia statyczna zapewni Ci prywatność, a dodatkowo ozdobi wnętrze.

Podobne Tematy

Jak folia elektryczna może zmienić Twoje okna: szczegółowe omówienie praktycznych zastosowań i korzyści

Redakcja PortalwSieci.pl

Kwiaty na balkonie – jak o nie dbać?

Redakcja PortalwSieci.pl

Krzesła do jadalni

Redakcja PortalwSieci.pl

Dodaj Komentarz