Link Energy Solutions - nowoczesne źródła energii powstają tuż obok
Biznes

Link Energy Solutions – nowoczesne źródła energii powstają tuż obok

Działanie elektrowni wiatrowych oraz systemów solarnych znacznie uzależnione jest od zastosowania wydajnych systemów wspierających. Podobnie jest z urządzeniami i pojazdami, opartymi o działanie akumulatorów. Wysokiej klasy, nowoczesne, niezawodne i wydajne systemy zasilające powstają w Gliwicach.

Link Energy Solutions – efektywne rozwiązania, które dbają o Twoje oszczędności

Zastanawiasz się, jak ograniczyć koszty zużycia energii w systemie produkcyjnym, w branży telekomunikacji, systemach UPS lub energetyce? Nowoczesne baterie stacjonarne i akumulatory sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Firma Link Energy Solutions, niegdyś Link Zakład Produkcyjno-Usługowy działa od 1990 roku i nieustannie rozwija się, dostosowując ofertę na potrzeby zmieniającego się rynku. Od sprzedaży akumulatorów trakcyjnych, aż po dedykowane indywidualnym odbiorcom baterie do wózków widłowych, paletowych, melexów, pojazdów elektrycznych. Rozwiązania stosowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i przeznaczone dla odbiorców, posiadających wymagane zezwolenia.

Baterie stacjonarne opzs, akumulatory, baterie solarne – wybierz rozwiązanie dla siebie

Wydajne baterie stacjonarne opzs mogą zaskakiwać żywotnością, wynoszącą nawet dwadzieścia lat (przy stosowaniu w temperaturze około 20 stopni). Ogniwa baterii stacjonarnych wykonane są z wykorzystaniem ciekłego elektrolitu. Zwiększona jego objętość, uzyskana dzięki nowoczesnym, dopracowanym technologiom pozwala zaoszczędzić czas oraz zredukować koszty, związane z serwisowaniem baterii. Szczelna obudowa, zespolona trwale z pokrywą ogniw zabezpiecza przed przenikaniem gazu i elektrolitu. Rozwiązania cieszą się niezawodnością, wydajnością oraz bezpieczeństwem zastosowania (przy zachowaniu wymogów procedur).

Link Energy Solutions – łatwy kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia

Firma Link Energy Solutions linkzpu.pl/kontakt/ dba o każdy etap realizacji zamówień, udzielając swoim klientom wsparcia doradczego, zapewniając przeszkolenie oraz obsługę serwisową produktów. Długoterminowa współpraca jest priorytetem, dlatego dbałość o najwyższą jakość obsługi klientów zapewnia utrzymanie z nimi dobrych relacji z gwarancją poprawnego działania sprzętu. Odnawialna energia jest przyszłością, dlatego warto szczególnie przyjrzeć się nowoczesnym produktom, powstającym na Śląsku.

Podobne Tematy

Nova Partner: Pomagamy w sprawach związanych z polską biurokracją

Redakcja PortalwSieci.pl

Praca przez Internet – jak zacząć zarabiać zdalnie!

Redakcja PortalwSieci.pl

Ubezpieczenie sukcesu: Kluczowe strategie zarządzania ryzykiem w biznesie

Redakcja PortalwSieci.pl

Dodaj Komentarz