w

2024 Jaguar F-Pace tworzy standardowe wyposażenie

2024 Jaguar F-Pace tworzy standardowe wyposażenie
2024 Jaguar F-Pace tworzy standardowe wyposażenie

Jaguar dokonał przeglądu swojej oferty F-Pace na rynki globalne, przenosząc resztę świata na rok modelowy 2024 przed końcem 2022 roku. Dla krajów, które otrzymają F-Pace P400e PHEV, dobrą wiadomością jest to, że akumulator litowo- jonowy został otrzymał dodatkowy moduł ogniwa, aby zwiększyć pojemność do 19,2 kWh. To zajmuje zasięg w trybie czysto elektrycznym od 33 mil do 40 mil w cyklu WLTP. Jaguar twierdzi, że to wyposażenie stanowi ponad 10% sprzedaży F-Pace na całym świecie, co jest dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę, że Ameryka Północna stanowi prawdopodobnie jedną trzecią światowej sprzedaży, a Jaguar nie oferuje jeszcze tutaj swojego flagowego PHEV. W krajach, które faworyzują pojazdy zelektryfikowane, takich jak Holandia, Jaguar twierdzi, że absorpcja może osiągnąć 98%.

Reszta gamy F-Pace została przerobiona tak, aby każdy model otrzymał pakiet wyposażenia R-Dynamic, eliminując podstawowe modele F-Pace i F-Pace S. Na rynkach w pełni wyposażonych, etap wyposażenia przebiega od dołu do góry, R-Dynamic S na 19-calowych kołach, R-Dynamic SE na 20-calowych kołach, R-Dynamic HSE na 21-calowych kołach, 400 SPORT i SVR oba na 22-calowych kołach oraz wybór sześciu silników. Jeśli ta zmiana zostanie zastosowana na naszym rynku, pozostanie nam F-Pace R-Dynamic S i F-Pace SVR oraz dwa silniki.

2024 Jaguar F-Pace
2024 Jaguar F-Pace

 

2024 Jaguar F-Pace – Nowe wyposażenie

Nowe wyposażenie standardowe oznacza lepszą specyfikację dla niektórych wersji, cyfrowy zestaw wskaźników TFT i część systemu informacyjno-rozrywkowego Pivi Pro w cenie zakupu. System informacyjno-rozrywkowy jest wyposażony w bezprzewodowe Android Auto i Apple CarPlay, nawigację what3words i integrację z Alexa. R-Dynamic SE jest wyposażony w bezprzewodowe ładowanie, a R-Dynamic HSE jest teraz standardowo wyposażony w podsufitkę Ebony Suedecloth. Jeśli zdecydujesz się na czarny pakiet w modelach, które nie są z nim dostarczane, więcej elementów zewnętrznych jest skąpanych w ciemnym połysku: grill i obramowanie grilla, obudowy lusterek bocznych, wloty powietrza w błotnikach, obramowania okien, tylna falbana i tylne emblematy. Zmiany w szczegółach obejmują monochromatyczne czarno-srebrne kołpaki kół zamiast czerwono-srebrnych, a znaczek R-Dynamic staje się monochromatyczny czarno-szary zamiast czerwono-zielonego.

F-Pace 2024 można już zamawiać poza Ameryką Północną. Jaguar powinien wkrótce dać nam znać, jakie dobro otrzymamy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Napisane przez Redakcja PortalwSieci.pl

  Szukasz kompleksowego portalu internetowego, który zaspokoi wszystkie twoje potrzeby? Nie szukaj dalej niż Portal w Sieci! Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe. Portal w Sieci to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  HONDA ACCORD 2023. NIE WSZYSTKO NOWE

  Honda Accord 2023. Nie wszystko nowe

  Jeep Grand Cherokee Trailhawk 2023

  Jeep Grand Cherokee Trailhawk 2023