Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023
Ciekawostki

Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023

15 najgorętszych i najpiękniejszych kobiet. Nie jest tajemnicą, że piękno jest w oku patrzącego, a każdy ma inne zdanie na temat tego, kto jest najgorętszy i najpiękniejszy na świecie. Jednak lista 15 najgorętszych i najpiękniejszych kobiet na świecie w 2023 r. jest opracowywana na podstawie różnych kryteriów, takich jak talent, uroda i sława.

Trudno zawęzić listę najgorętszych i najpiękniejszych kobiet na świecie w danym roku, ponieważ piękno jest subiektywne i istnieje szeroki wachlarz stylów i wyglądów, które można uznać za atrakcyjne. To powiedziawszy, istnieje kilka nazwisk, które zazwyczaj tworzą listę najgorętszych i najpiękniejszych kobiet na świecie.

W 2023 roku wśród czołowych pretendentów prawdopodobnie znajdą się gwiazdy Hollywood, takie jak; Katherine Langford, Emma Watson i Margot Robbie, a także międzynarodowe modelki, takie jak Bella Hadid i Irina Shayk. Innymi potencjalnymi pretendentkami mogą być Ana de Armas i Beyonce, a także aktorki takie jak Zendaya i Deepika Padekune.

Niektóre z najpiękniejszych i najgorętszych kobiet na świecie zdobią srebrne ekrany na całym świecie od początku kina. Wiele aktorek ze swoim niesamowitym talentem i piękną sylwetką przewyższyło swoich aktorów płci męskiej swoją wartością i popularnością w obecnym stuleciu.

Top 15 najgorętszych i najpiękniejszych kobiet na świecie 2023

Nie da się dokładnie przewidzieć, kto znajdzie się na liście najgorętszych i najpiękniejszych kobiet świata w 2023 roku, ale są to nazwiska, które prawdopodobnie pojawią się na szczycie.

Wszystkie te kobiety są niezwykle utalentowane i odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach i wszystkie były w czołówce mody, urody i kultury. Nic dziwnego, że te piękne kobiety są jednymi z najbardziej podziwianych na całym świecie. Byli tak pełni pasji, zdeterminowani i pracowici, aby osiągnąć sukces w swoich dziedzinach. Są źródłem inspiracji dla nas wszystkich.

Malavika Mohanan

Malavika Mohanan
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 70

Malavika Mohanan to indyjska aktorka i modelka , która pracuje głównie w tamilskim przemyśle filmowym. Zadebiutowała w 2013 roku i zagrała w wielu przebojowych filmach. Mohanan urodziła się 4 sierpnia 1993 roku i ukończyła studia w Mumbai College. Jako reżyser ma przewagę nad ojcem.

Jest bardzo utalentowana i ukończyła przesłuchanie do swojego pierwszego debiutanckiego filmu i stopniowo doskonaliła swoje umiejętności aktorskie. Malavika zajmuje 15 miejsce na liście najgorętszych kobiet świata 2023.

Margot Robbie

15 najgorętszych i najpiękniejszych kobiet na świecie
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 71

Margot Elise Robbie urodziła się w Australii, jej matka, Sarie Kessler, jest fizjoterapeutką, a jej ojcem jest Doug Robbie. Robbie była nominowana do dwóch nagród Logie Awards za rolę Donny Freedman w długo emitowanym australijskim dramacie mydlanym Sąsiedzi.

Wyjechała do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu możliwości aktorskich, wygrywając rolę Laury Cameron w krótkotrwałym serialu ABC Pan Am (2011) i debiutując na dużym ekranie w filmie About Tinr (2013).

Robbie zyskał rozgłos po zagraniu u boku Leonarda DiCaprio w filmie „Wilk z Wall Street”. Po tym nie ma powrotu. Australijska aktorka zyskała sławę jako Harley Quinn w dwóch filmach DC, szybko stając się ulubienicą fanów.

Dakota Johnson

Dakota Johnson Hottest Women in the world
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 72

Dakota Mayi Johnson to aktorka, producentka i modelka ze Stanów Zjednoczonych, najbardziej znana z roli w serii filmów Fifty Shades of Grey. Jest obecnie jedną z najpiękniejszych aktorek w Ameryce , a także najgorętszymi kobietami na świecie.

Jej rodzice również byli aktorkami, a ona urodziła się w Austin w Teksasie. Johnson rozpoczęła karierę jako modelka, zanim przeszła do aktorstwa w filmach. Zadebiutowała w filmie z matką w czarnej komedii Crazy in Alabama, gdy miała 10 lat.

Jej pierwszy sukces kasowy przyszedł w 2010 roku wraz z filmem Davida Finchera The Social Network, w którym wystąpiła w niewielkiej roli u boku Justina Timberlake’a. Potem zagrała w wielu filmach, ale trylogia 50 odcieni dała jej największą przerwę.

Johnson miała wcześniej długotrwały związek z muzykiem Noah Gershem, jej przyjacielem z dzieciństwa.

Johnson jest miłośnikiem tatuaży. W 2018 roku wraz z 300 hollywoodzkimi kobietami współtworzyła inicjatywę Time’s Up, której celem jest obrona kobiet przed molestowaniem i dyskryminacją, aw 2020 roku sponsorowała ruch „pokonaj gliniarzy”.

Johnson został ambasadorem marki Gucci. W listopadzie 2020 roku została inwestorem i dyrektorem współtwórczym Maude, marki zajmującej się odnową seksualną.

Zendaya

Zendaya Beautiful Girl of 2019
Najpiękniejsza dziewczyna Zendaya

To prawda – według wzoru matematycznego Zendaya została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata 2023. W badaniu wykorzystano kombinację czynników, takich jak kształt twarzy, rysy twarzy, odcień skóry, kształt oczu i symetria twarzy piękno osoby. Zendaya uzyskała bardzo wysokie wyniki w tych pomiarach i zajęła drugie miejsce po naukowej ikonie piękna, Jodie Comer.

Piękno Zendayi było chwalone przez wielu, a jej błyskawiczny wzrost do sławy jest świadectwem jej ciężkiej pracy i talentu. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że piękno jest subiektywne i że to, co czyni kogoś pięknym, to coś więcej niż tylko cechy fizyczne. Nie można zaprzeczyć, że Zendaya jest oszałamiająca, ale to jej inteligencja, charyzma i współczucie sprawiają, że naprawdę błyszczy.

Bella Hadid

Bella Hadid
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 73

Według badań naukowych modelka Bella Hadid została uznana za 11. najpiękniejszą kobietę na świecie. W badaniu wykorzystano wzór matematyczny do analizy cech najpiękniejszych celebrytów na świecie. Formuła uwzględnia takie czynniki jak kształt twarzy, symetria i proporcje.

Hadid nie jest obcy byciu w centrum uwagi. Występowała w magazynach takich jak Vogue i Harper’s Bazaar i jest odnoszącym sukcesy modelem dla takich marek jak Dior i Michael Kors. Jej Instagram ma ponad 57 milionów obserwujących, a magazyn Time uznał ją za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie.

Hadid od dawna uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, ale po raz drugi zostało to naukowo udowodnione. Modelka zyskała reputację ikony mody i wyznaczająca trendy w urodzie, a to wyróżnienie dodatkowo umacnia jej pozycję jako jednej z wiodących supermodelek na świecie. To świadectwo jej ciężkiej pracy i poświęcenia, że ​​została nagrodzona takim zaszczytem.

Emilia Clarke

Emilia Clarke
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 74

Według ostatnich badań Emilia Clarke została uznana za 10. najpiękniejszą kobietę na świecie na podstawie naukowego badania rysów twarzy. To niezwykłe osiągnięcie aktorki, która najbardziej znana jest z roli Daenerys Targaryen w przebojowym serialu HBO Gra o tron. Ich odkrycia sugerują, że Emilia Clarke ma idealną symetrię i proporcje twarzy, co może tłumaczyć, dlaczego znalazła się w pierwszej dziesiątce.

To nie pierwszy raz, kiedy Emilia Clarke została doceniona za swoją urodę. Zdobyła wiele nagród za swoją grę aktorską, w tym dwie nagrody Emmy, a także pojawiała się w magazynach takich jak Vogue i Harper’s Bazaar. Teraz, dzięki temu naukowemu uznaniu, jasne jest, że Emilia Clarke jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Emilia Clarke to brytyjska aktorka, która urodziła się w Londynie i dorastała w hrabstwie Oxfordshire w Anglii. Jej matka jest biznesmenem, a ojciec był inżynierem dźwięku teatralnego. Jej ojciec pracował nad przedstawieniem teatralnym „Show Boat”, na które zabrała ją matka.

Emilia zaczęła grać w sztukach, gdy miała trzy lata. Emilia zadebiutowała w telewizji jako gościnna gwiazda w telenoweli BBC Lekarze, będąc jeszcze w szkole aktorskiej.

Emilia miała swoją pierwszą rolę filmową w dramacie telewizyjnym Triassic Attack po ukończeniu Drama Centre London, a rok później dostała swoją przełomową rolę w Game of Thrones. W Terminator Genisys grała Sarah Connor, aw Solo: A Star Wars Story grała Qi’ra.

Deepika Padukone

Deepika Padukone Most Beautiful Women
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 75

Deepika Padukone to indyjska aktorka filmowa, która jest w oczach opinii publicznej od ponad dekady. Ostatnio według naukowców zajęła 9. miejsce na liście „Najpiękniejszych kobiet świata”. To osiągnięcie jest świadectwem jej piękna, ale także mówi o jej talencie i ciężkiej pracy.

W trakcie swojej kariery Deepika zdobyła wiele nagród za swoje zdolności aktorskie, a także za działalność charytatywną. Oprócz tego, że odnosi sukcesy jako aktorka, Deepika stała się wzorem do naśladowania dla milionów dziewcząt na całym świecie. Uosabia siłę i odporność oraz jest orędowniczką praw kobiet. Jest także zapaloną orędowniczką świadomości zdrowia psychicznego i otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z depresją.

Czytaj również: Co oznacza stwierdzenie „ładna dziewczyna”

Deepika osiągnęła w życiu wiele, a jej miejsce na liście „Najpiękniejszych Kobiet Świata 2023” to tylko kolejny przykład jej sukcesu. To zaszczyt, który odzwierciedla nie tylko jej urodę, ale także odwagę i determinację.

Gal Gadot

gal gadot most beautiful actress
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 76

Niedawno Gal Gadot została uznana za ósmą najpiękniejszą kobietę na świecie według „nauki”. W tym badaniu wykorzystano algorytm do pomiaru piękna w kilku rysach twarzy. Chociaż miło jest być rozpoznawanym za nasz wygląd fizyczny, piękno to znacznie więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. To, co sprawia, że ​​ktoś jest naprawdę piękny, to jego dobroć, współczucie, inteligencja i odwaga.

Gal Gadot jest tego doskonałym przykładem. Jest nie tylko oszałamiająco piękna, ale także silna, pewna siebie i inspirująca. Wykorzystywała swoją platformę, by wypowiadać się przeciwko niesprawiedliwości i walczyć o to, w co wierzy. Jest wzorem do naśladowania dla młodych kobiet i dziewcząt na całym świecie i na tym polega prawdziwe piękno.

Gal Gadot to piosenkarz, aktor, artysta sztuk walki i model z Izraela. Wychowała się w rodzinie żydowskiej. Gal zaczęła pracować jako modelka pod koniec 2000 roku i zadebiutowała na dużym ekranie jako Gisele w trylogii Szybcy i wściekli, dzięki czemu stała się międzynarodową gwiazdą. Miała małe role w kilku dodatkowych hollywoodzkich filmach.

Amber Heard

Amber Heard-sizzling hd photo
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 77

Według nowego badania przeprowadzonego przez naukowców, Amber Heard została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Ranking Heard to tylko jeden przykład tego, jak nauka może być wykorzystana do pomiaru piękna. Chociaż wiele osób nadal nie zgodzi się z wynikami, jest to interesujące przypomnienie, że piękno to często coś więcej niż powierzchowność. W każdym razie jasne jest, że Amber Heard ma wiele powodów do dumy.

Amber Heard to amerykańska aktorka i modelka. Teksas to miejsce, w którym się urodziłem i dorastałem. Zadebiutowała w kinie w dramacie sportowym Friday Night Lights (2004), po którym nastąpiła seria drobnych występów w telewizji i filmach. Międzynarodową sławę zdobyła dzięki rolom w filmach takich jak Never Back Down, Rum Diary, Informers, Zombieland i innych.

W filmach DCEU Amber gra królową „Mera”. „Aquaman”, jej najnowszy film DCEU, zebrał ponad 1 miliard dolarów w międzynarodowych kasach. Amber zajmuje 7. miejsce wśród najgorętszych aktorek świata 2023.

Emma Watson

Emma Watson
Emma Watson

Według badań naukowych Emma Watson została uznana za szóstą najpiękniejszą kobietę na świecie. W badaniu przeprowadzonym przez zespół naukowców z University of Toronto wykorzystano algorytm komputerowy do analizy rysów twarzy i oceny ich na podstawie atrakcyjności. Badanie obejmowało różnorodne kobiety z całego świata, w tym gwiazdy, takie jak Angelina Jolie i Scarlett Johansson. Watson została wybrana ze względu na jej mocne kości policzkowe i jasną skórę, co zdaniem naukowców było bardzo atrakcyjne.

W przeszłości 32-letnia aktorka była chwalona za urodę, ale po raz pierwszy została poparta przez naukę. Watson jest znana z roli w filmach o Harrym Potterze, a także z pracy jako ambasador ONZ i działaczka na rzecz ochrony środowiska. Stała się inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie, a jej ranking jako jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie tylko wzbogaca jej spuściznę.

Dla milionów ludzi urodzonych w latach 90. Emma Watson jest pierwszą miłością. Dzięki roli w serii o Harrym Potterze aktorka stała się międzynarodową sławą w wieku 12 lat.

Emma zajęła pierwsze miejsce na kilku listach, takich jak; Najpiękniejsze twarze 2023 , najpiękniejsze aktorki 2023 , a także najgorętsze kobiety świata 2022.

Beyoncé

Beautiful Female Singer Beyonce
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 78

Według badań naukowych w 2022 roku świat obiegła wiadomość, że Beyoncé została uznana za czwartą najpiękniejszą kobietę na świecie. W badaniu wykorzystano technologię mapowania twarzy, aby zmierzyć symetrię i proporcje twarzy celebrytów i porównać je z rzeźbami starożytnej Grecji. Wyniki pokazały, że Beyoncé miała twarz idealną w 96,7%, co plasowało ją na czwartym miejscu.

Odkrycia spotkały się zarówno z pochwałami, jak i krytyką, ale nie można zaprzeczyć, że Beyoncé to wspaniała kobieta. Jej uroda była źródłem inspiracji dla wielu. Chociaż piękno jest subiektywne i nie może być określone przez samą naukę, to badanie z pewnością dodaje kolejną warstwę uznania do wyglądu Beyoncé. Ponieważ wciąż olśniewa nas swoją muzyką i modą, wszyscy możemy się zgodzić, że Beyoncé jest rzeczywiście oszałamiającym przykładem piękna.

To nie pierwszy raz, kiedy Beyoncé znalazła się na szczycie listy atrakcyjnych celebrytów; została również uznana przez magazyn People za najseksowniejszą żyjącą kobietę . Nic dziwnego, że zajęła tak wysokie miejsca w rankingach urody; Beyoncé znana jest ze swojego oszałamiającego wyglądu i kultowego stylu. Ale to badanie naukowe jest dowodem na to, że jej piękno jest czymś więcej niż powierzchownością; to połączenie jej cech, proporcji i symetrii czyni ją tak atrakcyjną. To ostatnie wyróżnienie jest kolejnym świadectwem piękna Beyoncé i jej niesłabnącego uroku.

Irina Shayk

Irina Shayk Hottest Women in the world
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 79

Według badań przeprowadzonych przez naukowców Irina Shayk została niedawno uznana za czwartą najpiękniejszą kobietę na świecie. Irina Shayk nie jest obca byciu w centrum uwagi, ale to uznanie jest szczególnie wyjątkowe. Dołącza do długiej listy najlepszych modelek, aktorek i piosenkarek, które zostały naukowo uznane za „piękne”.

Ale piękno to coś więcej niż tylko głęboka skóra, a Irina Shayk ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko jej oszałamiający wygląd. Jest odnoszącą sukcesy modelką i aktorką i wykorzystała swoją platformę, by bronić takich spraw, jak dobrostan zwierząt i zmiany klimatu. Ostatecznie sukces Iriny Shayk jest przypomnieniem, że piękno ma różne formy i że liczy się wnętrze.

Irina Shayk to supermodelka i aktorka, która zdobiła okładki takich magazynów jak Vogue, Elle i GQ. Zagrała także w kilku filmach, w tym w Herkulesie i Słonecznym patrolu. Jej urodzie nie można zaprzeczyć i nic dziwnego, że została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej piękno jest nie tylko głębokie; jest także aktywistką i filantropką, której pasją jest pomaganie pokrzywdzonym dzieciom na całym świecie.

 

Ana de Armas

Ana de Armas hottest women in the world
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 80

Ana de Armas trafiła ostatnio na pierwsze strony gazet po tym, jak została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie według nauki. To spore osiągnięcie, które pokazuje, jak atrakcyjna i poszukiwana stała się kubańska aktorka. Nic dziwnego, że Ana de Armas stała się tak popularna; zagrała w wielu filmach, w tym w przebojowym filmie Na noże.

Występowała również w głośnych kampaniach dla takich marek jak Gucci i Dior. Jej uroda została doceniona zarówno przez fanów, jak i media i jasne jest, że ma przed sobą świetlaną przyszłość. Więc chociaż ten ranking może wydawać się drobną sprawą, w rzeczywistości jest świadectwem tego, ile piękna i charyzmy posiada Ana de Armas.

Ana de Armas jest z pewnością oszałamiająca, ale jest czymś więcej niż tylko ładną buzią. Jest uznaną aktorką, która zagrała w głównych filmach, takich jak Blade Runner 2049 i Knives Out. Ana de Armas zajmuje trzecie miejsce na liście najgorętszych kobiet świata 2003. Urodziła się w 1988 roku na Kubie. Naukę w Narodowej Szkole Teatralnej w Hawanie rozpoczęła w wieku 14 lat, którą ukończyła po czterech latach.

Jodie Comer

Jodie Comer most beautiful women in the world 2023
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 81

Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców wykazały, że Jodie Comer jest najpiękniejszą kobietą na świecie. To odkrycie opiera się na algorytmie rozpoznawania twarzy, który porównał cechy ponad 600 celebrytek, aby określić, która aktorka najlepiej pasuje do „złotego podziału” idealnej symetrii twarzy. Algorytm stwierdził, że Jodie Comer ma najbardziej zrównoważoną i symetryczną twarz, co czyni ją ideałem piękna.

Chociaż te badania nie oznaczają, że wszyscy zgodzą się, że Jodie Comer jest najpiękniejszą kobietą, dostarczają one interesującego wglądu w to, jak nasze mózgi postrzegają piękno i jak różne czynniki mogą wpływać na naszą percepcję.

Katherine Langford

Katherine Langford Most Beautiful Australian Actress
Top 15 najpiękniejszych kobiet na świecie 2023 82

Katherine Langford to imię, które wielu ludzi poznało i pokochało. Po raz pierwszy zyskała sławę dzięki głównej roli w serialu Netflix, 13 powodów , dlaczego i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych i odnoszących sukcesy aktorek w Hollywood.

Katherine Langford, australijska aktorka, znalazła się na szczycie rankingu najpiękniejszych kobiet świata w 2023 roku. To już trzeci rok z rzędu, kiedy Langford zajmuje pierwsze miejsce na liście, co świadczy o jej urodzie i popularności.

Piękno Katherine Langford wykracza poza sam wygląd fizyczny. Ma silną obecność na ekranie i poza nim, pokazując swoją równowagę i wdzięk w każdej roli. Jej wyjątkowy styl i wyczucie mody sprawiły, że wyróżnia się z tłumu, a jej zaraźliwy uśmiech z pewnością rozświetli każde pomieszczenie.

Piękno Langforda zostało docenione zarówno przez fanów, jak i krytyków. Jej wyjątkowy wygląd został opisany jako delikatny i mocny, z jej ciemnobrązowymi oczami i długimi, ciemnymi włosami. Nic dziwnego, że została wybrana na twarz wielu ekskluzywnych kampanii modowych.

Mam nadzieję, że podobała Ci się nasza lista 10 najgorętszych kobiet na świecie 2023. Daj nam znać, co myślisz o naszej pierwszej dziesiątce.

Podobne Tematy

Grudnik – Domowy nawóz zrobisz w 5 minut

Redakcja PortalwSieci.pl

Jak wygląda kurs na wózek widłowy

Redakcja PortalwSieci.pl

Ponad sto lat historii Szczecina zaklęte w ścianach Hotelu Dana

Redakcja PortalwSieci.pl

Dodaj Komentarz