photomix image 13
KomputerTechnika

TOP 10 w najlepiej sprzedających się gier na konsolach

TOP 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę to lista najpopularniejszych gier wydanych na konsole. Lista ta jest tworzona na podstawie liczby sprzedanych egzemplarzy i jest aktualizowana co miesiąc. Lista ta jest szczególnie ważna dla graczy, ponieważ pozwala im wybrać najlepsze gry, które są najbardziej popularne wśród innych graczy. Lista ta jest również ważna dla producentów gier, ponieważ pozwala im zobaczyć, które gry są najbardziej popularne i jakie są ich szanse na sukces.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę PlayStation 4

Grand Theft Auto V

– Grand Theft Auto V to jedna z najlepiej sprzedających się gier na konsolę PlayStation 4. Gra została wydana w 2013 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 30 milionach egzemplarzy.

Uncharted 4: A Thief’s End

– Uncharted 4: A Thief’s End to kolejna gra, która sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wydana w 2016 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

God of War

– God of War to gra akcji wydana w 2018 roku, która sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

Marvel’s Spider-Man

– Marvel’s Spider-Man to gra akcji wydana w 2018 roku, która sprzedała się w ponad 9 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

Horizon Zero Dawn

– Horizon Zero Dawn to gra akcji wydana w 2017 roku, która sprzedała się w ponad 7 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

The Last of Us Remastered

– The Last of Us Remastered to gra akcji wydana w 2014 roku, która sprzedała się w ponad 6 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

Bloodborne

– Bloodborne to gra akcji wydana w 2015 roku, która sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

Fallout 4

TOP 10 w najlepiej sprzedających się gier na konsolach
TOP 10 w najlepiej sprzedających się gier na konsolach

– Fallout 4 to gra akcji wydana w 2015 roku, która sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

Call of Duty: Black Ops III

– Call of Duty: Black Ops III to gra akcji wydana w 2015 roku, która sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra została wyróżniona wieloma nagrodami i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę.

Minecraft

– Minecraft to gra wydana w 2014 roku, która sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na konsolę PlayStation 4. Gra jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę i jest uwielbiana przez graczy na całym świecie.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę Xbox One

Grand Theft Auto V

Call of Duty: Black Ops III

Minecraft

 

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

 

Fallout 4

Forza Horizon 3

Battlefield 1

Gears of War 4

NBA 2K17

Star Wars Battlefront

 

Top 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch

Mario Kart 8 Deluxe

– Mario Kart 8 Deluxe to wyścigowa gra wyścigowa, w której gracze mogą wybierać spośród wielu postaci znanych z serii Mario i rywalizować na wymyślonych torach. Gra została wydana w 2017 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Super Smash Bros. Ultimate

– Super Smash Bros. Ultimate to gra zręcznościowa, w której gracze mogą wybierać spośród wielu postaci znanych z serii Nintendo i rywalizować ze sobą. Gra została wydana w 2018 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

– The Legend of Zelda: Breath of the Wild to gra przygodowa, w której gracze wcielają się w postać Linka i przemierzają świat Hyrule. Gra została wydana w 2017 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Animal Crossing: New Horizons

– Animal Crossing: New Horizons to gra symulacyjna, w której gracze wcielają się w postać mieszkańca wyspy i próbują ją rozwijać. Gra została wydana w 2020 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Super Mario Odyssey

– Super Mario Odyssey to platformowa gra akcji, w której gracze wcielają się w postać Mario i przemierzają światy w poszukiwaniu skarbów. Gra została wydana w 2017 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Splatoon 2

– Splatoon 2 to gra akcji, w której gracze wcielają się w postać Inklinga i walczą ze sobą w trybie multiplayer. Gra została wydana w 2017 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Minecraft

– Minecraft to gra sandbox, w której gracze mogą tworzyć własne światy i przemierzać je w poszukiwaniu przygód. Gra została wydana w 2017 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

New Super Mario Bros. U Deluxe

– New Super Mario Bros. U Deluxe to platformowa gra akcji, w której gracze wcielają się w postać Mario i przemierzają światy w poszukiwaniu skarbów. Gra została wydana w 2019 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

– Mario + Rabbids Kingdom Battle to gra strategiczna, w której gracze wcielają się w postać Mario i jego przyjaciół i walczą ze złymi króliczkami. Gra została wydana w 2017 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Pokémon Sword and Shield

– Pokémon Sword and Shield to gra RPG, w której gracze wcielają się w postać trenera Pokémon i walczą ze sobą w trybie multiplayer. Gra została wydana w 2019 roku i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch.

Zobacz również: Interaktywne zabawki dla dzieci. 5 propozycji

Top 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę PlayStation 3

Grand Theft Auto V

– Grand Theft Auto V to piąta część kultowej serii gier akcji od Rockstar Games. Gra została wydana w 2013 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 30 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Uncharted 3: Drake’s Deception

– Uncharted 3: Drake’s Deception to trzecia część serii gier akcji od Naughty Dog. Gra została wydana w 2011 roku i sprzedała się w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie.

The Last of Us

– The Last of Us to gra akcji od Naughty Dog, wydana w 2013 roku. Gra sprzedała się w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Gran Turismo 5

– Gran Turismo 5 to piąta część serii wyścigów od Polyphony Digital. Gra została wydana w 2010 roku i sprzedała się w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie.

LittleBigPlanet

– LittleBigPlanet to gra platformowa od Media Molecule, wydana w 2008 roku. Gra sprzedała się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie.

God of War III

– God of War III to trzecia część serii gier akcji od Sony Santa Monica. Gra została wydana w 2010 roku i sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

– Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots to czwarta część serii gier akcji od Kojima Productions. Gra została wydana w 2008 roku i sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Gran Turismo 6

– Gran Turismo 6 to szósta część serii wyścigów od Polyphony Digital. Gra została wydana w 2013 roku i sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Call of Duty: Black Ops

– Call of Duty: Black Ops to szósta część serii gier akcji od Activision. Gra została wydana w 2010 roku i sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Assassin’s Creed III

– Assassin’s Creed III to trzecia część serii gier akcji od Ubisoft. Gra została wydana w 2012 roku i sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę Xbox 360

Grand Theft Auto V

– Grand Theft Auto V to jedna z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Xbox 360. Gra została wydana w 2013 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 34 milionach egzemplarzy.

Call of Duty: Black Ops II

– Call of Duty: Black Ops II to kolejna najlepiej sprzedająca się gra na konsolę Xbox 360. Gra została wydana w 2012 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 24 milionach egzemplarzy.

Minecraft

– Minecraft to gra wydana w 2011 roku, która od tego czasu sprzedała się w ponad 21 milionach egzemplarzy.

Call of Duty: Modern Warfare 3

– Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna najlepiej sprzedająca się gra na konsolę Xbox 360. Gra została wydana w 2011 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy.

Call of Duty: Black Ops

– Call of Duty: Black Ops to kolejna najlepiej sprzedająca się gra na konsolę Xbox 360. Gra została wydana w 2010 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 18 milionach egzemplarzy.

Halo 3

– Halo 3 to gra wydana w 2007 roku, która od tego czasu sprzedała się w ponad 14 milionach egzemplarzy.

Call of Duty: Ghosts

– Call of Duty: Ghosts to kolejna najlepiej sprzedająca się gra na konsolę Xbox 360. Gra została wydana w 2013 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 13 milionach egzemplarzy.

Grand Theft Auto IV

– Grand Theft Auto IV to gra wydana w 2008 roku, która od tego czasu sprzedała się w ponad 12 milionach egzemplarzy.

Kinect Adventures

– Kinect Adventures to gra wydana w 2010 roku, która od tego czasu sprzedała się w ponad 11 milionach egzemplarzy.

Gears of War 3

– Gears of War 3 to gra wydana w 2011 roku, która od tego czasu sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Podsumowanie

Podsumowanie dotycząca TOP 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolach jest taka, że wszystkie te gry są bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem graczy. Wszystkie te gry są wyjątkowo wciągające i oferują wiele godzin zabawy. Wszystkie te gry są również bardzo dobrze oceniane przez krytyków i są uważane za jedne z najlepszych gier na rynku.

Podobne Tematy

Najlepszy laptop do 4000 zł. 3 propozycje

Redakcja PortalwSieci.pl

Co obejmuje opieka IT dla firmy?

Redakcja PortalwSieci.pl

Etui – dlaczego warto zabezpieczyć każde urządzenie elektroniczne?

Redakcja PortalwSieci.pl

Dodaj Komentarz